Serviste Mükemmellik! Klima Montaj Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Klima Montaj Fiyatı Dışında Kalan İşlemler

Klima Montaj Bedeline Dahil Olmayan İşlemler

Klima montaj işlemleri konusunda servisimizin hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz aşağıda belirtilen montaj kapsamının dışında kalan işlemlerin fiyatlandırılması konusunda müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirler. Klima montajı sırasında dahil olmayan hizmetler hakkında detaylar yazımızda...

[widget-146]

 

Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

Klima servisleri tarafından yapılan klima montaj işlemleri için bazı durumlar klima montaj fiyatları dışında kalabilir. Klima montaj fiyatı dışındaki işlemler: 

  • Dış ünitenin sabit tutulması için, dış mekânda cihaz için uyumlu bir zemin (balkon, teras vb.) olmaması halinde dış cephede veya çatı vb. alanlarda oluşturulması zorunlu olan tip ve kapasitedeki V-Otomatik sigortaların temini ve tesisi.
  • İç veya dış üniteye kadar ulaştırılması sağlanacak yeterli düzeydeki elektrik enerjisi besleme hattı ekipmanlarının uygun ölçüdeki kablolar ile oluşturulması.
  • Ara tesisatın işlevini görebilmesi için gerçekleştirilen duvarda açılan delikten farklı her türlü kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) çalışmaları
  • Özel olarak hazırlanan kauçuk takoz tercih edilmesi halinde takoz ücreti
  • Müşterin isteğine bağlı oluşturulacak ara tesisat için kablo kanalı ilavesi ve montaj işlemleri

  • Klima dış ünite montajı için gerekli görülebilecek özel iskele, vinç ve diğer ekipmanların kiralarının ücretleri
  • Tesisat geçiş deliklerinin delinmesi sırasında, hasar tespit edilen fayans, döşeme veya kaplama, alçıpen dekorasyon, asma tavan, ahşap kaplama veya benzerlerinin hasar (tadilat) maliyetleri
  • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru dışında başka bir ekipman talep edilmesi halinde oluşabilecek maliyetler
  • Belediye sınırları kapsamında olmayan bölgelerde yapılacak montaj işlemlerinde ulaşım ücretleri

Klima Montaj Fiyatları İçin Ekonomik Seçenekler

İç ve dış ünitenin minimum borulama mesafesi 5 metreden az olmamalıdır. Kısa mesafede gerçekleştirilen kurulumlar, montaj hatası olarak değerlendirmeye alınacağından garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir. Ayak (konsol) ve ara tesisat maliyeti (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeli fiyatlarımızın dışında olup ekstra ücrete tabi tutulacaktır.

[widget-147]

Klima montaj fiyatı açısından bakıldığında her bütçeye uygun ödeme seçeneklerinin yetkili servislerce sunulduğu görülmektedir. Fahiş fiyatlar ödemek istemiyorsanız siz de hizmetinizi yetkili servisten almalısınız.

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56