Serviste Mükemmellik! Klima Montaj Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ekonomik ve Çevre Dostu Bakır Borular ve Avantajları

Klima Montajında Bakır Boru Kullanmanın Avantajları

Gelişen teknoloji ile yenilikçi klima bakır boruları, cihazın dış cephe montajlarında ve bağlantı kanallarında kolaylık sağlıyor. Daha yüksek enerji verimliliği amacı ile her sene yenilenen bakır boruları yıllık bakımlarınızda değiştirme şansınız da var.

Korozyon direnci fazla olan mikro yivli borular daha küçük ve verimli ısı değiştirgeçleri, serpantinleri ile enerji veriminin en üst düzeye çıktığı klima ve buzdolapları sunuyor. Klima montajı için kullanılan bakır boru avantajları ve nasıl kullanıldığı hakkında detaylar yazımızda...

[widget-146]

 

Klima Bakır Boru Avantajları

Klima bakır boru avantajları klimanın tasarruflu kullanımından güvenliğine kadar birçok yarar sunar. Klima bakır boru avantajları: 

  • Bakır boru bataryaları hafif oluyor ve az yer kaplıyor.
  • Daha az soğutkan kullanılıyor ve daha yüksek basınçlarda da çalışma özelliği gösteriyor.
  • Klima bakır borular sayesinde maliyeti oldukça uygun oluyor.
  • Üretici firmalar da bu yöntemi benimsiyorlar.
  • Korozyona dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür.
  • Klima bakır boru geri kazanılabilir özelliğe sahiptir.
  • Dünya çapında oldukça talep görmesi güvenilirliğini artırıyor.
  • Aynı ağırlıktaki kanatlı ve düz borulara oranla yüksek performans gösterir.

Doğru Montaj, Klimadan Maksimum Verim Almayı Sağlar!

Klima montajı yapılırken bakır boru kullanmak doğru kullanım için oldukça önemlidir. Çevre dostu klima bakır boru sistemleri sayesinde yüksek performans alınırken %100’e yakın verim sağlamak mümkündür.

Klimayı yıllarca aynı performansta kullanmayı sağlayan bakır borular, minimum teknik arıza çıkarması nedeniyle klima bakım ve onarım masraflarınızı da azaltacaktır. Aynı zamanda faturalarınız daha az maliyetli olacak, bütçeniz korunacak.

[widget-147]

Kolay uygulama imkanı nedeniyle tercih edilen ve tam konfor sunan bakır klima boruları, yetkili klima servisleri tarafından tercih edilmektedir. Amatör uygulamalardan korunmak ve klimanızın geleceğini tehlikeye atmamak için siz de yetkili servislerden destek almaya dikkat edin. 

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56