Serviste Mükemmellik! Klima Montaj Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Klimanız Yaza Hazır Mı?

Klima Bakımı Yaptırarak Yaz Mevsimini Rahat Geçirin!

Klima yaz bakımı yaptırmanın bir diğer sebebi ise cihazı doğru yerde konumlandırmaktır. Bu hizmet cihazın sorunsuz çalışmasıyla ilgili değil, aksine en verimli şekilde performans göstermesi için yapılır. Klima söküm hizmeti kapsamında uzmanlar cihazınızı evin en uygun bölümünde değerlendirecek ve ısısın tüm odalara eşit dağılmasını sağlayacaktır.

[widget-145]

Tüketicilerin Dikkatine!

Türkiye’nin sahip olduğu iklim koşulları göz önünde bulundurulduğunda yaz sıcaklarının uzun bir dönem devam ettiğini söylemek mümkündür. Oda sıcaklığını istediğiniz seviyeye göre ayarlamak, başarılı bir performans elde etmek ve sağlıklı hava koşullarında yaşamak için klima yaz bakımı yapılmalı ve klima bakım servisi ekiplerini erkenden çağırmalısınız.

 

Klima Yaz Bakımı Neden Gerekli?

Haziran ayına gelmeden önce klimaların yıllık bakımlarının yapılması tüketicilere pek çok fayda sağlamaktadır. Sağlıklı bir yaşam ve başarılı performans öne çıkan avantajlardan sadece bir kaçıdır.

  • Klima bakım servisleri cihazınızın en doğru yerde konumlanmasına yardımcı olur. Örneğin; salondan yatak odasına, evinizden yazlığınıza ya da ofisinizin başka bir bölümüne taşıyabilirsiniz. Cihazınıza zarar vermemek ve söküm-montaj işlemlerinin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamak için profesyonel bir şirketle çalışmanız gerekir.
  • Bir diğer faydası ise cihazın yüksek performansta çalışmasıdır. Bozulan parçaların değiştirilmesi, iç mekanizmanın temizlenmesi ve profesyonel kişilerin cihazı kontrol etmesi aynı zamanda kullanım süresini de arttıracaktır.
  • Bakımı yapılmamış bir klimayı çalıştırdığınız taktirde ortamın havası kaliteli olmayacaktır ve kişilerin hasta olmasına neden olacaktır.

[widget-148]

Klimanızın Bakımını Düzenli Yaptırın, Maksimum Tasarruf Sağlayın!

Klima bakımınızı düzenli olarak yaptırdığınızda büyük arızalardan korunur, yüksek performans elde eder ve verim sağlarsınız. Faturalarınız daha düşük maliyetli olur, ortam havanız her zaman taze ve mikroplardan arınmış şekilde güvenli hale gelir.

Siz de düzenli klima bakımı yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilir ve uzun yıllar aynı performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klimanızın sorunsuz çalışmasını istiyorsanız klimanızın periyodik bakımlarını ihmal etmeyin…

Yorum Yap

Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56