Serviste Mükemmellik! Klima Montaj Yetkili Servis Merkezi
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Servis Home
Bakırköy
Kartaltepe Mah. Alpay İzer Sok. No: 4B Bakırköy / İstanbul
Servis Home
Beyoğlu
Çıksalın Mah. Ünvan Sok. No: 11 – Halıcıoğlu/İstanbul
Servis Home
Kadıköy
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Gökay Cad. – Kadıköy/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Klima montaj randevusu oluşturmak için iletişim numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşarak klima montaj, onarım ve bakım servis talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz alındıktan kısa süre sonra ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli incelemeleri yapacak, montaj, bakım ve onarım süreçleri hakkında bilgilendirmede bulunacaklar.

Klima montaj yetkili servis merkezi olarak Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yeşilköy, Florya, Yenibosna, Şirinevler, Bağcılar, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Merter, Topkapı, Eyüp, Bayrampaşa, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Beyoğlu, Beşiktaş, Taksim, Osmanbey, Nişantaşı, Gayrettepe, Levent, Etiler, Şişli, Kağıthane, Halkalı, Sarıyer, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Acıbadem, Kartal, Pendik, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe semtleri başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan klima montaj servis merkezimiz, İncirli metrobüs ve metro durağına 5 dakika yürüme, Marmaray ve yüksek hızlı tren durağına 10 dakika ulaşım mesafesindedir. Otobüs ve minibüs hatlarına 5 dakika uzaklıkta olan klima montaj yetkili servis merkezimiz E-5 karayolu ile rahatlıkla ulaşılabilir bir konumdadır.

Servis Talep Edin

klima servis merkezi
Telefon 444 11 56
Servis Çağır
Servis Çağır 444 11 56